ZAPISY NA ZAJĘCIA RUSZYŁY !

OFERTA

ZAJĘCIA RODZIC Z DZIECKIEM

Zajęcia rodzic z dzieckiem – są to zajęcia skierowane zarówno dla tych najmłodszych (już od 3 miesiąca życia) jak i dla tych nieco starszych pociech (2-3 lata), które chciałyby rozpocząć przygodę z wodą. W zajęciach uczestniczy zarówno maluszek jak i jeden z jego rodziców. Takie rozwiązanie bardzo dobrze wpływa na naszych uczestników, ponieważ to przy rodzicach czują się oni najswobodniej a zarazem najpewniej. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy z wykorzystaniem kolorowego sprzętu.

OSWAJANIE Z WODĄ

Oswajanie z wodą – zajęcia dla dzieci od 4 roku życia. Na tych lekcjach uczestnicy pływają sami (bez rodzica). Jeśli nie jesteście jeszcze uczestnikami pewnymi siebie oraz nie czujecie się swobodnie w wodzie, nie musicie się niczego obawiać. Instruktor podczas tych zajęć cały czas
znajduje się w wodzie i asekuruje naszych kursantów. Poprzez zabawę staramy się oswoić dzieci z wodą oraz powoli wprowadzać elementy związane z nauką pływania.

NAUKA PŁYWANIA

Nauka pływania – zajęcia dla dzieci, które chciałyby poczuć się pewnie w wodzie, zdobyć nowe umiejętności oraz aktywnie i w gronie rówieśników spędzić czas wolny. Podczas tych zajęć stopniowo uczymy dzieciaki pływać. Zaczynamy od najprostszych elementów jakimi są zanurzanie głowy czy pływanie z makaronem i stopniowo uczymy się kolejnych styli pływackich.

DOSKONALENIE PŁYWANIA/ TRENING

Doskonalenie pływania / trening – ta oferta skierowana jest do osób, które potrafią już pływać, ale chciałyby dalej kontynuować przygodę z wodnym światem oraz zdobywać cały czas nowe umiejętności. Szlifujemy i dopracowujemy każdy ruch, uczymy się nawrotów, startów i przygotowujemy do zawodów.

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Zajęcia dla dorosłych – nie tylko młodsze osoby mogą korzystać z przyjemności jakie daje nam basen. W naszej szkole uczymy pływać również dorosłych. Jeżeli chcesz się nauczyć pływać, potrzebujesz odciążyć kręgosłup po pracy przy biurku lub po prostu ze znajomymi stwierdziłeś, że chcecie miło, ale też pożytecznie spędzić trochę czasu to ZAPRASZAMY. Nie mamy tutaj żadnej granicy wiekowej i jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Jeżeli już znalazłeś ofertę dla siebie, wybierz lokalizację, która najbardziej Ci odpowiada, sprawdź harmonogram oraz wypełnij formularz zgłoszeniowy. Następnie skontaktujemy się z Tobą i widzimy się na basenie.
Jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę zarówno dla Twojej firmy, grupy zorganizowanej, grupy szkolnej czy przedszkoli. Możemy zająć się organizacją transportu, opieki na basenie i przeprowadzić zajęcia dostosowane do danej grupy i jej potrzeb.
Jeżeli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

error: Alert: Content is protected !!