ZAPISY NA ZAJĘCIA RUSZYŁY !

O NAS

AKADEMIA PŁYWANIA SHARK – Nasze motto to „Ucz się, baw, śmiej i odkrywaj”. Akademia pływania to firma, w której pragniemy zarazić dzieci, ich rodziców oraz dorosłych uczestników zamiłowaniem do uprawiania sportu, a przede wszystkim pływania. Chcemy przekazywać zdobytą przez nas wiedzę na różnego rodzaju kursach kolejnym osobom. W naszej szkole pływania każdy znajdzie miejsce dla siebie. Zarówno osoba dorosła jak i niemowlę. Szeroka gama oferowanych przez nas usług pozwoli wybrać rodzaj zajęć, który będzie odpowiadał każdemu. Zajęcia na basenie odbywają się w miłej atmosferze, a uśmiechnięci instruktorzy zawsze są gotowi do pomocy oraz podchodzący indywidualnie do każdego uczestnika umilają zajęcia. Nauka pływania dzieci odbywa się poprzez różnego rodzaju zabawy oraz z wykorzystaniem rozmaitego kolorowego sprzętu i zabawek. U nas jednocześnie odbywają się zajęcia dla różnych grup wiekowych oraz na różnym poziomie zaawansowania co ułatwia rodzicom organizację i pozwala na to aby w jednym czasie odbywały się zajęcia dla całej rodziny.


W przerwie od basenu organizujemy wyjazdy letnie i zimowe dla dzieci. Oferta naszych obozów jest niezwykle szeroka. Oferujemy Państwu zarówno wyjazdy krajowe jak i zagraniczne. Część kadry posiada już swoje pociechy i podczas wyjazdów z dziećmi staramy się każdego uczestnika traktować jak swoje oczko w głowie. Niezwykle bogaty program nie pozwala nam na czas wolny oraz siedzenie w pokojach z telefonami. Spacery, zwiedzanie, zajęcia sportowe, spotkania z ciekawymi osobami oraz poznawanie nowych miejsc to tylko kilka punktów programowych. Najważniejsze jest to, że wszystkie miejsca, w które jeździmy są wcześniej przez nas sprawdzone, co daje Państwu pewność i bezpieczeństwo udanych wyjazdów Waszych pociech. Jeżeli uważasz, że twoje dziecko nie jest jeszcze gotowe na taki wyjazd, na naszej stronie znajdziesz ofertę półkolonii. Zależy ona od dostępnych aktualnie atrakcji w danej lokalizacji.

Tygodniowe turnusy oraz godziny zajęć ułatwią Państwu organizację napiętego rodzinnego harmonogramu. Podczas takich spotkań uczymy się rysować, pływać, jeździć na rolkach, rowerze, łyżwach, a nawet nartach. Rozwijamy u dzieci kreatywność oraz zapełniamy czas animacjami.

NASZA KADRA

PATRYK SZEWCZAK – właściciel oraz założyciel Akademii Pływania SHARK. Od dziecka jestem związany ze sportem, nigdy nie potrafiłem usiedzieć w jednym miejscu. Już w przedszkolu zacząłem naukę pływania, która towarzyszy mi do dziś. Trenowałem pływanie w klubie w Lublinie, a następnie zostałem ratownikiem wodnym. W między czasie chodziłem jeszcze na zajęcia z samoobrony oraz gry w siatkówkę. W wieku 16 lat miałem swojego pierwszego kursanta na basenie. Po tych zajęciach stwierdziłem, że chcę to kontynuować i uczyć pływać zarówno dzieci jak i dorosłych. Ukończyłem wiele kursów związanych z nauką pływania i zacząłem pracę na basenie. Od wielu lat prowadzę zajęcia z niemowlakami, dziećmi i dorosłymi uczestnikami. Podczas zajęć staram się przekazać każdemu, bez względu na wiek, najwięcej wiedzy i umiejętności. Staram się, aby prowadzone przeze mnie zajęcia były dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika oraz prowadziły do osiągnięcia zamierzonego efektu.

Aktualnie jestem mężem, ojcem oraz twórcą tego projektu. Staram się tak dobrać zespół, aby wszyscy cenili sobie te same wartości oraz byli otwarci na nowych ludzi. Nasza kadra to zarówno młode osoby jak i osoby starsze posiadające wieloletnie doświadczenie na basenie oraz w pracy z dziećmi.

error: Alert: Content is protected !!