ZAPISY NA ZAJĘCIA RUSZYŁY !

FAQ

HARMONOGRAM

Co w przypadku nieobecności – Nieobecność może zdarzyć się każdemu. Zgodnie z naszym regulaminem mamy możliwość odrobienia dwóch nieobecności. Muszą one być jednak wcześniej zgłoszone na naszej stronie. Formularz do zgłaszania nieobecności znajduje się na niebieskim pasku na samej górze naszej strony internetowej.

Tak, zapisujemy się na zajęcia. Następnie ustalamy miejsce i godzinę prowadzenia zajęć. Pierwsze spotkanie uznajemy za lekcję próbną, która zgodnie z naszym cennikiem kosztuje 50 zł. Jeżeli po pierwszych zajęciach uczestnik chce dalej kontynuować kurs, opłata semestralna pomniejszana jest o koszt lekcji próbnej.

Nieobecność może zdarzyć się każdemu. Zgodnie z naszym regulaminem mamy możliwość odrobienia dwóch nieobecności. Muszą one być jednak wcześniej zgłoszone na naszej stornie (tutaj wstawmy link do formularza oraz informacje o miejscu gdzie na stronie będzie się znajdował) – od jakiego wieku można zacząć przygodę z basenem

Przygodę ze światem wody możemy rozpocząć już po ukończeniu trzeciego miesiąca życia.

Opłaty możemy dokonać u instruktora na basenie podczas pierwszych zajęć lub wykonując przelew. Za zajęcia płacimy na początku semestru z góry za cały okres. Dane do przelewu znajdują się na stronie w zakładce kontakt

W celu otrzymania faktury prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość e-mail zawierającą niezbędne informacje/dane potrzebne do wystawienia faktury. Takie jak Imię i nazwisko (uczestnika oraz osoby, na którą należy wystawić fakturę), adres oraz tytuł jaki dokładnie Państwo potrzebują.

Na pierwsze zajęcia zabieramy ze sobą strój kąpielowy, czepek, okularki, klapki, ręcznik i ogrom dobrego humoru. Jeżeli wybierasz się na zajęcia z maluszkiem powinieneś przygotować specjalną pieluszkę do wody (najlepiej dwie), dodatkową pieluchę aby położyć ją na przewijaku, ręcznik dla maluszka oraz komplet wyposażenia basenowego dla opiekuna ( strój, klapki, ręcznik opcjonalnie czepek i okularki).

ODBIORCA: Akademia Pływania Shark
TYTUŁ PRZELEWU: Imię i Nazwisko uczestnika, lokalizacja, dzień i godzina zajęć.
NR. KONTA : 77 1140 2004 0000 3402 8277 9486

error: Alert: Content is protected !!